Načítám Akce

« Všechny Akce

HUDBA: Raincoat Quartet

31 července | 17:00 - 20:00

Zdarma

Jazzový koncert na dvorku Velkého mlýna. Přijďte posedět u sklenky vína a dobré hudby. 🙂

 VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Skupina Raincoat Quartet hraje elektrický fusion jazz a působí na pražské scéně již přes 7 let. Hlavní inspirací jí jsou John Scofield, Miles Davis, Pat Metheny, Jan Hammer, Stevie Wonder a další. Jejich díla tvoří základ repertoáru kapely. Raincoat Quartet koncertuje na klubových scénách, na venkovních eventech i v rámci festivalů.

Stefan Segi – klávesy, syntezátory

Zakládající člen bývalé pražské funkové kapely Fidibus. Kromě hraní s Raincoat Quartet vede vlastní akustické jazzové těleso a věnuje se i experimentální a lo-fi hudbě, například jako Stardust 01-10.

Mateja Segi – bicí

Zakládající člen bývalé funkové kapely Megaphone. Bicí studoval soukromě u renomovaných fusion hráčů. S bratrem Stefanem založil jazzovou kapelu, která se postupně přetransformovala v jazz fusionovou sestavu Raincoat Quartet.

Štěpán Buchar – kytary

Absolvent Konzervatoře Pardubice se věnuje klasické a jazzové hudbě. Vystoupil sólově s Komorní filharmonií Pardubice, získal ocenění na Jazzovém festivalu v Litvínově a koncertoval mimo jiné pod taktovkou Ennio Morriconeho.

Zdeněk Konečný – baskytara

V dospívání vyměnil housle za baskytaru. Studoval u Tomáše Uhlíka, později v rámci pražských jazzových dílen navštívil lekce například Juraj Grigláka, Martina Lehkého nebo Peka Tormanena.

Peter Wild – saxofon

Absolvent soukromé konzervatoře Dezidera Kardoše v Topolčanech. Kromě hraní s Raincoat Quartetem vede saxofonový kvartet, je členem bigbandu Nely Doušové a reggae kapely JJJ.

Podrobnosti

Datum:
31 července
Čas:
17:00 - 20:00
Cena:
Zdarma