Odemykání Velkého mlýna

Pondělí 4. září 2023

Velký mlýn v Libni byl po rozsáhlé adaptaci na kulturní centrum otevřen v polovině prázdnin. Návštěvníci mohou využívat služby pobytové knihovny, která nabízí příjemné posezení, výběr čtivých knih i místo pro práci nebo studium. Občerstvit se návštěvníci mohou v kavárně, která nabízí domácí sladké i slané pečivo, svačinky, domácí limonádu a samozřejmě kávu i točené pivo nejen pro znavené sportovce z blízké cyklostezky. Otevřené dveře jsou také do sálu, kde je umístěna panelová výstava k událostem roku 1968.

Že jste o Velkém mlýně ještě neslyšeli? Možná je to tím, že otevření bylo tiché a zahájilo zkušební provoz. To se změní první školní den, kdy se Velký mlýn oficiálně odemkne za účasti politické reprezentace hl. m. Prahy, Prahy 8, Spolku Velký mlýn, Městské knihovny v Praze, partnerských organizací a dalších zajímavých hostů. 

Přijďte objevit nové libeňské zastavení, popřát vše dobré a užít si doprovodný program. Celé odpoledne bude Mlýn a jeho okolí žít divadlem, hudbou, poznáváním historie i budoucnosti Velkého mlýna, průniky do virtuální reality nebo aktivitami pro děti. 

Pro aktuální informace o programu sledujte událost na Facebooku.

Těšíme se na viděnou ve Mlýně!

_______________________

V pondělí 24. jsme spustili zkušební provoz knihovny s kavárnou :). Zastavte se pobýt nebo jen podívat 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *